‘Yılın En İyi Acentesi’ ödülü Akgülcan Sigorta’nın oldu
‘Yılın En İyi Acentesi’ ödülü Akgülcan Sigorta’nın oldu

‘Yılın En İyi Acentesi’ ödülü Akgülcan Sigorta’nın oldu

Down sendromlu çocuklar yararına düzenlenen Altın Portal Ödülleri gecesinde ödüller sahiplerini buldu. Onursal ödüllerden başarı ödüllerine kadar birçok ödülün dağıtıldığı törende Akgülcan Sigorta da 2018 Yılının En İyi Acentesi Ödülü’nü aldı.

Sunuculuğunu Ece Gürsel’in üstlendiği gecenin açılış konuşmasını programın organizatörleri Tayfun Kâhya ve Doğukan Cihantimur gerçekleştirdi. Down sendromlu çocukların hazırladıkları müzik şöleni herkesin ilgi odağı oldu. Heyecanın büyük olduğu gecede Yaşam Boyu Onur Ödülü Nuri Alço ve Hababam Sınıfı oyuncuları Ahmet Arıman, Tuncay Akça ve Teoman Ayık’a verildi. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise birçok ünlü şarkıcı, şarkılarını down sendromlu çocuklar için söyledi.

Euro Star TV   Altın Portal Ödül Töreni‘nde konuşan Akgülcan Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Nuri Akgül, “İşimizi severek yapıyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapabilmek adına birbirimizle yarışıyoruz. Tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” dedi.

2018 yılının en başarılı sigorta şirketi olmalarının nedenini üretim fazlalığı, ürün çeşitliliği ve müşterilerine verdikleri sınırsız hizmet olarak özetleyen Akgül, ayrıca şunları kaydetti:

“Herkesin bildiği gibi sigorta sektöründe güven çok önemli. Müşterilerimize verdiğimiz güvenle işimizi her zaman daha ileriye götürüyoruz. Bu ödülü almak tabii ki bizim için büyük büyük bir gurur dur. Türkiye’nin Güneydoğu Bölgesi’nde Midyat gibi küçük bir yerde böyle bir ödülü hak etmek gerçekten çok güzel bir duygu. Bu ödülü almamda emeği geçen bütün müşterilerimize, personellerimize ve tabii ki benden hiçbir zaman desteğini esirgemeyen aileme çok teşekkür ediyorum.”

2001 yılından bu yana Mardin’in Midyat ilçesinde faaliyet gösteren Akgülcan Sigorta Kurucusu Mehmet Nuri Akgül Akgülcan Sigorta’nın faaliyet alanının sadece Midyat ile sınırlı olmayıp Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde de müşterileri bulunduğunu; ayrıca son dönemlerde prim iadeli hayat sigortası alanında da faaliyet göstermeye başladıklarını dile getirdi.