Koalay.com kasko ve trafik sigortaları dışında da önemli hizmetler sunmaya devam ediyor
Koalay.com kasko ve trafik sigortaları dışında da önemli hizmetler sunmaya devam ediyor

Koalay.com kasko ve trafik sigortaları dışında da önemli hizmetler sunmaya devam ediyor

Koalay.com Türkiye CEO’su Bradley Du Chenne, online platform üzerinden müşterilerine sundukları hizmetler hakkında önemli bilgiler verdi.

Koalay.com üzerinden kasko ve trafik sigortaları dışında da hizmetler verdiklerini söyleyen Bradley Du Chenne, geçtiğimiz yılın Eylül ayında müşterilere DASK ürününü sunduklarını da hatırlattı. Önümüzdeki süreçte ürün yelpazesini daha da genişletmeyi hedeflediklerini belirten Bradley Du Chenne; “ www.koalay.com adresi üzerinden, müşteriler 3 kolay adımda yeni DASK poliçesi satın alabilir veya eski poliçelerini 2 adımda yenileyebilirler. Önümüzdeki bir kaç ay içerisinde, mevcut ürün yelpazemize 5 kasko ürünü, 1 yeni trafik sigortası ürünü, 1 yeni tamamlayıcı sağlık sigortası ürünü, 4 yeni konut sigortası ürünü, 1 yeni işyeri sigortası ürünü ve 1 yeni seyahat sağlık sigortası ürünü ekleyeceğiz. Ürün çeşidi ve branşı ne olursa olsun, en ucuz sigorta alternatiflerinin bulunacağı platform olma hedefimize doğru emin ve istikrarlı adımlarla ilerliyoruz. Ayrıca, bazı temel nitelikli ev-eşya ve KOBİ sigortası ürünlerinden de eklemeler yapmayı düşünüyoruz.” dedi.

Bradley Du Chenne, müşterilerine sundukları fiyat sayısını ve hızını artırmak istediklerini, bu nedenle sigorta şirketlerine sundukları web servislerini iyileştirmeye devam ettiklerini belirtti. Bazı küçük ancak iyi fiyat sunan sigorta şirketlerini platformlarına eklediklerini söyleyen Bradley Du Chenne, trafik ve kasko sigortası ürün seçeneklerini bu şekilde artıracaklarını da ekledi.

Koalay.com’un uluslararası platformda araç sigortası, ev-eşya sigortası ve hayat sigortası ürünlerinin tamamını online platform üzerinden satışa sunan bir şirket olduğunu hatırlatan Bradley Du Chenne, bu ürünlerden bazılarını şöyle sıraladı: DASK, Ev sahibi sigortası poliçeleri, KOBİ’lere yönelik paket poliçeler (Eczaneler, market/bakkal, butikler vb.), Acil sağlık sigortası poliçeleri, Ferdi kaza sigortası poliçeleri, Seyahat sigortası, Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçeleri.