Ailenizin güvencesi Vakıf Emeklilik’ten 'VE Ailem'
Ailenizin güvencesi  Vakıf Emeklilik’ten 'VE Ailem'

Ailenizin güvencesi Vakıf Emeklilik’ten 'VE Ailem'

Vakıf Emeklilik, yeni ürünü VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası ile müşterilerine sevdiklerini güvence altına alma fırsatı sunuyor. VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası, sigortalının kaza sonucu ölmesi halinde geride kalanlara toplu ödemenin yanı sıra 10 yıl boyunca her ay maaş ödemesi ve yılda bir defa eğitim desteği sağlıyor. Sigortalının sakat kalması halinde ise kendisinin hayatını güvence altına alıyor.

Vakıf Emeklilik, yeni ürünü VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası’nı satışa sundu. VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası, kaza sonucu ölüm durumunda sigortalının yasal varislerine ya da belirleyeceği kişilere tek seferde toplu ödemenin yanı sıra geride kalanlara 10 yıl boyunca her ay maaş ödemesi sunuyor.

Çocuğunuzun eğitimi yarıda kalmıyor

VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası, sigortalının belirlediği çocuğuna 10 yıl boyunca yılda bir kere eğitim destek ödemesi yaparak ailesinin geleceğini, sigortalının kaza neticesinde sakat kalması durumunda ise sakatlık tazminatı sağlayarak sigortalının hayatını güvence altına alıyor. VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası’nda 2 ayrı teminat paketi bulunuyor. Primler, teminat tutarına göre değişiyor.

Ekonomik olarak uzun süreli koruyor

Vakıf Emeklilik Genel Müdürü Özgür Obalı, yeni ürünle ilgili yaptığı açıklamada, TÜİK verilerine göre Türkiye’de toplam hane halkı sayısının 22 milyon 676 bin olduğunu belirterek, “Bunun yüzde 66,1’i çekirdek aileden oluşuyor. 2016-2017 eğitim yılı verilerine göre de ülkemizde toplam 17 milyon 319 binden fazla öğrenci bulunuyor. Yeni ürünümüz de bu toplumsal gerçek ve ihtiyaçlara göre tasarlandı. VE Ailem Sigortası, ölüm veya sakatlık durumunda aileyi ve geride kalanları eğitim de dâhil olmak üzere ekonomik olarak uzun süreli korumayı hedefliyor.” dedi.

Tek seferde 60 bin TL tazminat

Ebeveynlerin ölümü halinde çocuklarının eğitiminin yarıda kalmasının ailelerin en büyük korkusu haline geldiğini ifade eden Obalı, “VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası ile kaza sonucu ölüm halinde sigortalının ailesine tek seferde 30 bin TL ya da 60 bin TL tazminat ödenirken, 10 yıl boyunca ise her ay maaş ödemesi yapılıyor. Ayrıca sigortalının çocuğunun eğitiminin yarıda kalmaması ve eğitimine katkı sağlamak amacıyla 10 yıl boyunca yılda bir kez eğitim desteği veriliyor.” diye konuştu.

 

VE Ailem Ferdi Kaza Sigortası; kira, faturalar, her türlü harcamalar ve eğitim giderleri için ailesini güvence altına almak isteyen herkese hitap ediyor.