Untitled Document

Hayat sigortaları üzerine odaklanmış acenteleri bünyemize katmaya çalışıyoruz

Mapfre Yaşam Sigorta’nın hayat sigortacılığına olan bakış açısı hakkında bilgiler veren Mapfre Yaşam Sigorta Genel Müdür Yardımcısı Engin Canıdar; “Bugüne kadar karlılığı ön plana çıkaran, daha çok grup işleri üzerine odaklanmış bir yapıyla ilerliyorduk ama son 2 yıllık planlamalarda ve bundan sonrası için Türkiye ölçeğinde ciddi bir ivme kazanacağımızı, üretim açısından daha yüksek noktalara ulaşacağımızı hep birlikte göreceğiz. Hayat sigortaları üzerine odaklanmış acenteleri kendi bünyemize katmaya çalışıyoruz” dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

MAPFRE Sigorta’nın Acenteler Toplantısı “Kusursuz Ahenk” Mottosuyla Gerçekleştirildi

MAPFRE Sigorta’nın geleneksel Acenteler Toplantısı, bu yıl 4-6 Mayıs tarihleri arasında “En büyük değerimiz kusursuz ahengimiz” sloganıyla Titanic Deluxe Bodrum Hotel'de gerçekleştirildi. Sunuculuğu Yekta Kopan’ın yaptığı toplantıda ünlü ebru sanatçısı Garip Ay’ın gerçekleştirdiği ebru şov büyük ilgi gördü. Gece, ünlü şarkıcı Gökhan Tepe’nin konseriyle tamamlandı.

...

Devamı için Tıklayınız

Asistans sektöründeki lider konumumuzu sürdürmek istiyoruz

Tur Assist Hasar Sistemleri  Satış Müdürü İsmail Sarp Sayarer; “Son yıllarda asistans hizmetlerimizin yanına daha geniş limit ve kapsamları içeren farklı uygulamalar ekledik. Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda yeni bir kanal oluşturduk. Adını Hasar Sistemleri olarak belirledik. İş birliği halinde olduğumuz müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı çözümler üretmek için yeniden yapılanıyoruz. Ve asistans sektöründeki lider konumumuzu sürdürmek istiyoruz.”

...

Devamı için Tıklayınız

Mevcut büyüme hızımızı korurken profilimize uygun acenteleri de bünyemize katmak istiyoruz

Sigorta Cini Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Aydınlı; "Sigorta Cini olarak 2018 yılının ilk çeyreğini oldukça başarılı bir şekilde kapattık. Hedeflerimizin üzerinde prim üretimi gerçekleştirdik ve bunu devam ettirmek istiyoruz. Bu sene prim üretimi anlamında geçmiş yıllarda olduğu gibi yüksek bir büyüme oranı yakalamak ve mevcut büyüme hızımızı korumak istiyoruz. Bunu yaparken de şirketimizi büyütecek şekilde, bizim profilimize uygun olan çeşitli acenteleri bünyemize katmak istiyoruz. Bu acentelerin de Sigorta Cini’nin büyümesinde ciddi bir faydası olacağını düşünüyoruz. "

...

Devamı için Tıklayınız

Olimpia Oto Camları tüm standartlara uygun olarak üretiliyor

Olimpia Oto Camları Kalite Müdürü Onur Çelik; oto camları üretim aşamasındaki standartlar ve Olimpia’nın emniyet camlarına uyguladığı testler hakkında bilgi verdi.

...

Devamı için Tıklayınız