Untitled Document

Hayat ve emeklilik şirketleriyle kurumsal işbirlikleri yapıyoruz

AXA Partners CEO Yardımcısı & AXA CLP Genel Müdürü Tolga Ceylantepe; "Hayat ve emeklilik şirketleri bizim için son derece önemli. Orada ürün yapısı elementer alana göre çok daha kısıtlı. Dolayısıyla hem sektörde hem müşteri tarafında fark yaratabilmeniz için yeni ürünler, teminatlar ve hizmetlerle piyasada olmanız lazım" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Allianz Türkiye, kurumsal sosyal sorumluluk programı “Allianz Motto Hareket”e start verdi

Allianz Türkiye, sürdürülebilirlik stratejisinin rehberliğinde tasarladığı kurumsal sosyal sorumluluk programı “Allianz Motto Hareket”e start verdi. Allianz Türkiye CEO’su Aylin Somersan Coqui, çocukların hareket ve spor yoluyla sağlıklı büyümelerine ve gelişim göstermelerine katkı sağlayacak “Allianz Motto Hareket” ile 8 yılda 7 bölgede 42 bin çocuğa ulaşmayı hedeflediklerini açıkladı.

Allianz Türkiye, 7-12 yaş grubu çocukların hareket ve spor yoluyla sağlıklı büyümelerine ve gelişim göstermelerine katkı sağlayacak yeni kurumsal sosyal sorumluluk programı “Allianz Motto Hareket”i, düzenlediği bir basın toplantısıyla tanıttı.

Allianz Motto Hareket; çocuklara yönelik sınıf içi ve sınıf dışı eğitim modülleri ile saha etkinliklerini içeren eğitim programı, sınıf öğretmenlerine yönelik burs desteği ile gönüllülük programından oluşan çok paydaşlı ve kapsamlı bir kurumsal sorumluluk projesi olarak tasarlandı. Projenin sınıf içi çalışmalarıyla çocukların spor ve hareket konusunda bilgi ve becerilerini artırmak, sınıf dışında farklı spor dallarıyla zenginleştirilmiş fiziksel aktiviteler gerçekleştirmek, saha çalışmaları ve açılacak iletişim platformlarıyla Allianz Türkiye çalışanlarını, acentelerini, tedarikçilerini ve müşterilerini, çocuklar ve aileleriyle buluşturmayı hedefliyor. Sekiz yıl sürmesi hedeflenen program sayesinde Allianz Türkiye spor ve hareket kültürünün toplumda yaygınlaşmasına katkıda bulunmayı hedefleyerek programı “Motto Hareket Sahada”, “Motto Hareket Okulda” ve “Motto Hareket Şenlikte” uygulama alanlarına bölüyor.

...

Devamı için Tıklayınız

AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken, Axa Sigorta'nın 'Sigorta 4.0' yaklaşımına dikkat çekti

Axa Sigorta'nın Sigorta 4.0 yaklaşımının 4 ana eksende yer aldığını belirten AXA Sigorta CEO'su Yavuz Ölken, "Biz bu vizyonu Sigortalı 4.0, Acente 4.0, Çalışan 4.0 ve Süreç 4.0 olarak ele alıyoruz. Bu yolculukta ortaya koyduğumuz çalışmalar beni çok umutlandırıyor ve keyifli bir başarı hikayesinin ilk dönemini yaşadığımızı görüyorum" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Acenteler verdiğimiz destekten ve bizimle işbirliği yapmaktan dolayı memnun oldu

2015 yılından bugüne Profesyonel Acenteler iş ortaklığına hız verdiklerini ifade eden Monopoli Sigorta Kurucu Ortağı Erol Esentürk, "Yaklaşık 4 yıl içerisinde bu alanda önemli bir know-how oluşturduk. Satış, hasar, sigorta şirketi ilişkileri ve tahsilat gibi önemli alanlarda acentelerin hangi desteklere ihtiyacı olduğunu çok iyi biliyoruz. " dedi. 

İşbirliği içerisinde oldukları acentelerin iş yükünü üstlendiklerini ve böylece acentelerin satışa daha fazla zaman ayırabildiğini ifade eden Monopoli Sigorta Kurucu Ortağı Erol Esentürk, "Bünyemize katılan Inhouse acentelere baktığımızda en az büyüyenin yüzde 25 seviyesinde olduğunu görüyoruz. Acentelerden gelen olumlu geri dönüşler, iş ortaklarımızı memnun ettiğimizi gösteriyor. Kendimize bu alanda güveniyoruz"

...

Devamı için Tıklayınız

Ürün ve hizmetlerimizi Insurtech yaklaşımıyla geliştiriyor ve sektöre sunuyoruz

Agito Genel Müdürü Mutlu Uğursal; “Agito olarak uzman çevre sistemlerine de yatırımlarımız devam ediyor. Özellikle Veri Ambarı, Gönderi ve Bildirim Modülleri, KVKK kapsamında geliştirdiğimiz Securins gibi ürünler ve danışmanlık hizmetleri ile sektöre çözümler sunmaya devam ediyoruz.”

...

Devamı için Tıklayınız