Untitled Document

Anadolu Sigorta Bir Usta Bin Usta

...

Devamı için Tıklayınız

Sektörde ikinci yılını dolduran Ethica Sigorta önemli başarılara imza atmaya devam ediyor

...

Devamı için Tıklayınız

Acentelerimizi ve sigorta sektörünün paydaşlarını Auto King'i test etmeye davet ediyoruz

Aylık 9 bin araca hizmet verebilecek seviyede olduklarına dikkat çeken Auto King Genel Müdürü Ertuğrul Bul: "Teknolojik destek ve insan kaynağında bilincin artırılmasıyla birlikte hizmet kalitemiz her geçen gün artıyor. Yaptığımız hizmetlere 2 yıl garanti veriyoruz, hızlı kalite artışını görmek için sektörün paydaşlarını Auto King'i test etmeye davet ediyoruz" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız

Tarım Kredi Kooperatifleri ve Bereket Sigorta işbirliği çiftçiye kazandırıyor

Tarım Kredi Kooperatifleri ile Bereket Sigorta arasında yapılacak işbirliği sayesinde, belirlenmiş sigorta ürünlerinden faydalanan çiftçilerin Tarım Kredi Kooperatiflerine ortak olmak için ödemeleri gereken ortaklık payları Bereket Sigorta tarafından karşılanacak. Böylece ortaklığa giriş sermayesini ödemeyerek sermaye yükümlülüğünden kurtulan çiftçiler başta sigorta ürünleri olmak üzere tüm faaliyet dallarında ortaklara özel indirimlerden faydalanabilecek. Ayrıca, Tarım Kredi Ortak Kart ile çiftçiler belirli ürün ve hizmetlerde avantajlı fiyatlardan yararlanabilecek

...

Devamı için Tıklayınız

Inter Partner Assistance, teknolojik ve operasyonel olarak kesintisiz hizmet vermeye hazır

Inter Partner Assistance'ın asistans hizmetleri anlamında sektörde farklılaştığı noktalara değinen Inter Partner Assistance Genel Müdürü Mehmet Atay, ""IPA, teknolojik ve operasyonel olarak kesintisiz hizmet vermeye hazır. İş sürekliliği testini başarıyla geçtik" dedi.

...

Devamı için Tıklayınız