Auto King Merkez Servis ve Genel Müdürlük taşındı
Auto King Merkez Servis ve Genel Müdürlük taşındı

Auto King Merkez Servis ve Genel Müdürlük taşındı

Auto King, yeniden yapılandırma sürecini adım adım tamamlarken iş süreçlerindeki verimliliği maksimuma çıkarmak için çözümler üretmek amacıyla Maltepe Servis Merkezini ve aynı binada bulunan Genel Müdürlüğünü 28 Ocak 2018 tarihi itibariyle Kartal’a taşıdı.

“Onaralım, değiştirmeyelim” kampanyasıyla ülke ekonomisine ve son kullanıcıya sağladığı tasarrufu tüm yönetim stratejilerine uygulayan Auto King kaynaklarını daha efektif kullanabilmek amacıyla lokasyon değiştirme kararı aldı. Yeni lokasyonunda araç sahiplerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için tüm ekipmanlarını son teknoloji ile yeniledi.

Taşınma sürecini değerlendiren Auto King Genel Müdürü Ertuğrul Bul; “Yeni servisimizde teknolojiyi süreçlerimize de aktardık. Merkez servisimizin giriş ve çıkışında yer alan plaka okuma sistemleri ile araçların giriş-çıkış ve serviste kalış sürelerini sistemlerimiz üzerinde izleyebileceğiz. Daha kısa sürede daha fazla araç onararak, araç sahiplerine ve iş ortaklarımıza daha fazla fayda sağlamayı amaçlıyoruz. Auto King bünyesinde uzun yıllardır görev yapan Yüksek İnşaat Mühendisleri, Axalta firması mühendisleri ve İtalyan USI mühendisleri tarafından, kurulacak servisimiz bir üretim bandı şeklinde tasarlandı, planları çizildi. İç tasarım ve makinaların yerleştirilmesi de bu planlara göre gerçekleştirildi.  Onarıma giren araçların bir kapıdan içeri girmesi ve üretim bandının sonunda, onarılmış olarak diğer kapıdan dışarı çıkartılması amaçlandı.” dedi.

Auto King Merkez Servis, toplam 7.800 m2 alan kapasitesi, yenilenen ekipmanları ile araç alımlarına başladı.