AXA Sigorta ile 4. Fener-Balat Çocuk Festivali’nde eğlence dolu bir hafta sonu
AXA Sigorta ile 4. Fener-Balat Çocuk Festivali’nde eğlence dolu bir hafta sonu

AXA Sigorta ile 4. Fener-Balat Çocuk Festivali’nde eğlence dolu bir hafta sonu

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde gerçekleştirilen AXA Sigorta ile 4. Fener-Balat Çocuk Festivali, yüzlerce çocuğun keyifli atölyeler, tiyatro oyunları ve film gösterimleriyle keyifli bir gün geçirmesini sağladı.

AXA Sigorta ana sponsorluğunda 21 Nisan Pazar günü gerçekleştirilen İstanbul’un eğlencesi en bol çocuk festivali 4. Fener-Balat Çocuk Festivali’nde yüzlerce çocuk 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesi doyasıya eğlendi. Daha iyi bir dünyanın ancak daha mutlu çocuklarla mümkün olabileceği fikrinden yola çıkarak “Sinema – Tiyatro – Müzik: Bi Dünya Güzellik” temasıyla Sinemasal Kültür Sanat Derneği tarafından düzenlenen Festival’de çocuklar yüz boyama, resim, balon, baskı, kukla ve masal atölyeleri; pandomim, jonglör, sihirbaz ve dans gösterileri, şarkı yarışması gibi eğlenceli aktivitelerin yanı sıra açık havada konser, tiyatro ve sinemanın keyfini çıkardılar.

İnsanların daha iyi bir yaşam sürmeleri için onları destekleyen ve çözüm ortağı olarak her zaman yanlarında olan AXA Sigorta, çocukların gelişimleri ve sağlıkla büyümeleri için sporla tanışmalarını da çok önemsiyor. Aynı zamanda Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Resmi Sigorta Sponsoru olan AXA Sigorta’nın çocuklar başta olmak üzere daha çok insanı voleybolla tanıştırmak ve spordan keyif almak amacıyla ilham vermek için kurduğu AXAFit standı da festivale katılan çocuklardan büyük ilgi gördü. Çocuklar AXAFit standında en hızlı servisi atmak ve en yükseğe zıplamak için yarıştı, refleks duvarı ile ne kadar hızlı olduklarını ölçme fırsatı buldular.