Sigorta Cini, Osmaniye’deki ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdi
Sigorta Cini, Osmaniye’deki ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdi

Sigorta Cini, Osmaniye’deki ilk mağazasının açılışını gerçekleştirdi

Sigorta Cini, mağaza açılışlarına hız kesmeden sürdürüyor. Yeni mağazasını Osmaniye’de açan Sigorta Cini, hizmet ağını genişleterek büyümesine devam ediyor.

Sigorta Cini’nin Osmaniye’deki ilk mağazası hizmet vermeye başladı. Nihat Arslan Sigorta Acenteliği’nin bünyesine katılmasıyla birlikte büyümeye devam eden Sigorta Cini, bundan böyle Osmaniye mağazasında sigorta alanındaki 175 yıllık deneyimini, bünyesinde bulunan 23 sigorta şirketi aracılığıyla Osmaniyelilere hizmet verecek.

Hizmet ağını genişleterek büyümeye devam ettiklerini vurgulayan Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı, “Sigorta alanında 175 yıllık deneyime sahip NN Group yatırımı Sigorta Cini olarak “Mahallenizin Sigortacısı” olma hedefiyle yola çıktık ve açıldığımız günden bu yana önemli başarılara imza attık. Yeni mağazalarımızda müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunacağız” dedi. Aydınlı sözlerine, “Herkesin bir sigortaya ihtiyacı var. Biz Sigorta Cini olarak halkımızı profesyonel sigortacılık hizmetlerine erişimini ulaşılabilir kılarak, bu ürünlerden faydalandırmayı hedefliyoruz.” diye sözlerine devam etti.

Her ailenin hayatın beklenmedik olaylarına karşı güvence altında olması gerektiğine inandıklarını vurgulayan Sigorta Cini Genel Müdürü Erdem Aydınlı, “Sigorta Cini olarak mağazalarımızda sunmuş olduğumuz deneyimi Türkiye’de tüm ailelere ulaştırmayı hedefliyoruz. Biz Sigorta Cini olarak gerek bireylere gerekse kurumlara ücretsiz sigorta danışmanlığı hizmeti veriyoruz. Yani sizin birey ya da kurum olarak hangi tür sigorta ürünlerine neden ihtiyacınız olduğunu, bunları hangi sigorta şirketlerinden ne şartlarda alabileceğinizi oturup birlikte planlayabiliyoruz. Hem ücretsiz danışmanlık hizmeti aldığınız hem de teknik alt yapımız ile her türlü sigorta hizmetini alabileceğiniz bir danışmanlık merkezi olarak Osmaniyelilerin ihtiyaçlarına en uygun sigorta ürününü belirleyerek Türkiye’nin en güvenilir sigorta şirketlerinden karşılaştırmalı tavsiye hizmeti sunacağız” dedi.

Nihat Arslan Sigorta Acenteliği müşterilerine Sigorta Cini deneyimi ve gücü ile hizmet vermeyi sürdürecek. Açılışta söz alan Sigorta Cini Osmaniye Mağazası’na danışmanlık yapan Nihat Arslan; “Sigorta Cini ile sinerji yaratıp müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi ve bu alanda daha hızlı büyümeyi hedefliyoruz. Osmaniye halkının da sigortacılıkla ilgili yeni ürünlerle buluşup, en hızlı şekilde hizmet alabilmesi için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Sigorta Cini – Osmaniye Mağazası Hakkında:

Adres: İstiklal Mah. 5071 Sok. Nihat Arslan Apt. No:16 / 101  Merkez / Osmaniye