MAPFRE Sigorta’dan kredi kartı ödemelerine 1 Ay erteleme
MAPFRE Sigorta’dan kredi kartı ödemelerine 1 Ay erteleme

MAPFRE Sigorta’dan kredi kartı ödemelerine 1 Ay erteleme

MAPFRE Sigorta, koronavirüs salgını sürecinde çalışanlarının, müşterilerinin ve acentelerinin hayatlarını kolaylaştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda MAPFRE Sigorta, müşterilerinin kredi kartı ödemelerini 1 ay ertelediğini açıkladı.

MAPFRE Sigorta, koronavirüs salgını sürecinde de çalışanlarının, müşterilerinin ve acentelerinin hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. MAPFRE Sigorta, hayata geçirdiği Kredi Kartlarına 1 Ay Erteleme Kampanya ile kredi kartı ödemelerini 1 ay ertelediğini açıkladı. Mayıs dönemi içinde ödemelerini kredi kartı ile gerçekleştiren müşterilerinin ödemelerini bir sonraki aya erteleyeceğini duyurdu.

Kredi Kartlarına 1 Ay Erteleme Kampanyası’nın tüm detaylarına https://www.mapfre.com.tr/sigorta-tr/iletisim/kampanya-ve-duyurular/taksit-erteleme.jsp adresinden ulaşılabiliyor.

İşyeri, konut ve belirli segment kasko poliçelerinde taksit sayısı artırıldı

Dünyayı etkisi altına alan COVID-19 sebebiyle, MAPFRE Sigorta müşterilerine fayda sağlamak için birçok uygulamayı hayata geçirmeye devam ediyor. Bu kapsamda işyeri, konut ve belirli segment kasko poliçelerinde yeni iş veya yenileme döneminde taksit adedi 11’e çıkarıldı.

Yanı sıra MAPFRE Sigorta’nın, duyurduğu destek paketi kapsamında çalışanlarına, müşterilerine ve acentelerine yönelik hayata geçirdiği diğer uygulamalar şu şekilde;

  • MAPFRE Özel ve Tamamlayıcı Sağlık Sigortaları’na sahip bireysel ve kurumsal sağlık sigortalıları için COVID-19’u kapsam içine aldı.
  • Müşterilerinin evlerinden çıkmalarına gerek kalmadan onarım desteği alabilecekleri “Uzaktan Hasar Hizmetini” hayata geçirdi. Aynı zamanda olası bir hasar durumunda araç, evden teslim alıp eve teslim ediliyor.
  • MAPFRE Go uygulaması üzerinden hasar süreçlerini online olarak yürütülebiliyor. Sağlık poliçelerine ait anlaşmalı/anlaşmasız kurumların faturaları yüklenerek geri ödeme işlemleri başlatılabiliyor.
  • Müşteriler; bireysel, grup sağlık ve hayat poliçesi başvurularını telefonla ya da e-posta ile iletebiliyor.
  • Müşterilerinin konut poliçelerinde 3.000 TL’ye kadar olan hasarlarını fotoğraf ve faturalarıyla dijital olarak, işyeri poliçelerinde ise 10.000 TL’ye kadar hasarlarının onarım sürecini evrak üzerinden, eksperlerinin desteğiyle yine uzaktan yönetebilmelerine imkân tanıdı.

Aynı zamanda MAPFRE Sigorta, acentelerinin iş süreçlerinin devamlılığını sağlamak için ticari ve sosyal olmak üzere bir dizi eylem planı da hayata geçirdi. Bu kapsamda; elementer branş komisyon ödemelerini haftalık olarak yapan MAPFRE Sigorta, kasko, konut gibi ürünlerde de yıl başındaki kampanyaları uzattığını açıkladı. Ayrıca Turkcell Akademi’nin tüm eğitimleri acentelere ücretsiz olarak sunulmaya başlandı.

Öte yandan çalışanlarını da unutmayan MAPFRE Sigorta, koronavirüs sürecinde en hızlı ve güvenli şekilde %99 oranında evden çalışma uygulamasına geçen şirketlerden biri olarak, çalışanlarına da uzaktan çalışma dönemine özel destek ve uygulamalar sunmaya devam ediyor.