Online Kasko Sigortasında Migros İndirim Kampanyası
Online Kasko Sigortasında Migros İndirim Kampanyası

Online Kasko Sigortasında Migros İndirim Kampanyası

Kampanya Koşulları

1. Kampanyamız 01.09.2023 - 31.12.2023 tarihleri arasında geçerlidir.

2. Kampanya,  https://www.allianz.com.tr/tr_TR/urunler/arac-sigortalari/kasko-sigortasi/hizli-teklif-al-formu.html sayfasından “kasko” ürünü için yapılan satın alım işlemleri kapsamaktadır.

3. Kampanya, hızlı teklif üzerinden; doğrudan Online (çevrimiçi) satın alınan poliçeleri, müşteri hizmetleri ya da acente seçilerek devam edilen işlemlerde, teklif oluşturulma tarihinden itibaren 30 gün içerisinde satın alınan Kasko Sigortası poliçelerinde geçerli olacaktır.

4. Referansın yönlendirildiği acenteler dışında, farklı bir acenteden satın alınan kasko poliçeleri ve yukarıda belirtilen link dışında oluşturulan yeni kasko poliçe talebi ile yapılan işlemler kampanya kapsamı dışındadır.

5. Teklif görüntülendikten sonra, acente veya müşteri hizmetleri kanalı ile devam edilen işlemlerde Kasko Sigortası ürünü dışında satın alınan diğer poliçeler kampanya kapsamı dışındadır.

6. Kampanya dönemi öncesinde, aktifte Kasko Sigortası poliçesi bulunan müşterilerimiz, kampanya döneminde yeni bir poliçe alması durumunda kampanyaya dahil olamayacaktır. Kampanya, yalnızca yeni poliçe satın alımlarında geçerli olacaktır.

7. Yenilenen poliçeler kapsam dışındadır. Kampanyadan faydalanabilmek için yeni poliçe satın alımı gereklidir.

8. 15.000 TL prim altındaki poliçeler 500 TL, 15.000 TL ve üstü primli poliçeler ise 750 TL değerinde İndirim Kodu sahibi olmaya hak kazanacaktır. 15.000 TL altında toplam prime ait poliçe satın alan müşterilerimiz 500 TL değerinde indirim koduna sahip olacaklardır. Satın alım sonrası paket ya da teminat değişikliği ile poliçe tutarı 15.000 TL üstüne çıkarsa dahi 750 TL değerinde indirim kodu temin edilmeyecektir. İlk satın alımdaki tutar indirim kodu için baz alınacaktır.

9. Kampanya kapsamında, Migros web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde, “Siparişi Tamamla” ekranında “Puanlarım” alanında “Dijital Alışveriş Kodu” alanına girilerek kullanılabilecek 500 TL değerinde indirim kodu Allianz'ım uygulamasında Kampanyalar alanından alınabilecektir.

10. Kampanya kapsamında, Migros web sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden yapılacak alışverişlerde, “Siparişi Tamamla” ekranında “Puanlarım” alanında “Dijital Alışveriş Kodu” alanına girilerek kullanılabilecek 750 TL değerinde indirim kodu Allianz'ım uygulamasında Kampanyalar alanından alınabilecektir.

11. Kriterleri sağlayan müşterilerimiz, indirim kodlarını Allianz’ım mobil uygulaması içerisindeki “Kampanyalar” alanından temin edecektir. Hediye çeki kodları, “sigortalı” hesabından en geç 31.12.2023 tarihine kadar temin edilmelidir. Bu tarihten sonra hediye çeki kodlarına ulaşım sağlanamayacaktır.

12. Kampanyadan, ya poliçenin ödeyeni (sigorta ettirenler) ya da sigortalı müşteriler toplamda 1 kez faydalanabilmektedir. Sigorta ettiren ve sigortalının aynı olması durumunda, sigortalı hesabından yalnızca tek bir hediye çeki kazanılır.

13. Kampanyaya her müşteri (TC kimlik numarası), sigortalı olarak yalnızca bir defa katılım gösterebilir.

14. Kampanya kapsamında alınan hediye çekleri 30.04.2024 tarihine kadar geçerli olacaktır.

15. İndirim kodları, altın ve ziynet ürünleri hariç tüm ürünlerde geçerlidir.

16. Çekler tek seferde kullanılabilir, bölünemez.

17. İndirim Kodu kullanımı ve alınan ürünlerden kaynaklı oluşabilecek aksaklıklardan Allianz sorumlu değildir.

18. Allianz Türkiye çalışanları kampanya kapsamı dışındadır.

19. Kampanya ile ilgili sorularınız için 0850 399 99 99 numaralı Allianz Müşteri Hizmetleri'ni arayabilirsiniz.

20. Allianz Türkiye, gerekli gördüğü takdirde kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.