2004 yılının Şubat ayında faaliyetlerine başlayan BEST Yayıncılık, uzun yıllardır BEST, BEST Acente, Banka&Sigorta, Turkinsurance ve elektronik yayınları ile sigorta ve emeklilik sektörünün gelişimine katkıda bulunuyor.

 

BEST Dergisi

2004 yılından bu yana bireysel emeklilik ve sigorta sektörünün gelişimine katkı sağlayan BEST Dergisi; zengin içeriği, güncel şirket haberleri, özel araştırma ve analiz haberleri, Bireysel Emeklilik Sistemi fon performansları ile sektörün nabzını tutarken özenle seçilen röportaj konu ve konukları, kaliteli yayıncılık anlayışıyla sektöre hizmet sağlıyor.

Her ayın 15’inde yayınlanan BEST Dergisi, tüketicilere yönelik ürün ve kampanya haberlerinin yanı sıra sigortacılıkla ilgili dünyadaki gelişmeleri de okuyucularına sunuyor.

BEST Acente Dergisi

Sektörün en önemli dağıtım kanallarından olan acentelerle şirketler arasındaki bilgi akışını sağlamayı amaçlayan BEST Acente Dergisi, acentelerin sesini sektöre duyuran bir platform olma niteliği taşıyor. Türkiye’nin tüm illerine ulaşabilen bir sektör yayını olan BEST Acente Dergisi, röportajlar, acente görüş, yorum ve tanıtımları, acentelere yönelik araştırma ve analiz haberleri ile okuyucularına dolu dolu bir içerik eriştirirken, acentelerin istek ve sorunlarına yönelik haber çalışmaları ile kişisel ve kurumsal gelişimlerine de katkı sağlıyor. 2005 yılından bu yana okuyucularıyla buluşan BEST Acente Dergisi, yenilenen içeriği ve tasarımıyla 2 ayda bir okuyucularıyla buluşuyor.

Banka&Sigorta Dergisi

Banka&Sigorta Dergisi hem sigorta hem de bankacılık sektörünün gelişimine katkı sağlamak ve işbirliklerini artırmak amacıyla hazırlanıyor. Türkiye’deki büyük bankaların tüm şubelerine ulaşan ve bu alanda tiraj rekoru sahibi olan Banka&Sigorta Dergisi; banka sigortacılığının etkinliğini artırabilmesi adına bankalar ve sigorta şirketleri arasındaki iletişimi güçlendiriyor ve bankasüransın geniş bir piyasa olduğu gerçeğinin anlaşılmasını sağlıyor. 2006 yılından bu yana okuyucularıyla buluşan Banka&Sigorta Dergisi banka sigortacılığına ışık tutan araştırma haberleri, bankacılık sektörüne yönelik göstergeler ve ilgi çekici röportajları ile yayın faaliyetlerine devam ediyor.

Riskli Dergi

2004 yılının Şubat ayında faaliyetlerine başlayan BEST YAYINCILIK, uzun yıllardır Best, Best Acente, Banka&Sigorta, Turkinsurance dergileri, dijital yayınları ve sosyal medya platformları ile sigorta ve özel emeklilik sektörünün gelişimine katkıda bulunuyor. Best Yayıncılık, son olarak sektörde bir ilke imza atarak son kullanıcıyı hedef alan yeni dijital yayını "Riskli Dergi'yi" hayata geçirdi. 

BEST Yayıncılık çatısı altında bulunan, hedef kitlesi son kullanıcılar olan ve dijital olarak okuyucuyla buluşan Riskli Dergi, önemli bir eksiği tamamlıyor; Hayatın içerisinde bulunan insanların yaşamını tehdit eden RİSKLER ve bu risklere karşı alınabilecek ÖNLEMLER konusunda tüketicinin rehberi olmak. 

Riskli Dergi, klasik dergi okuma eylemine de yeni bir anlayış getiriyor. Her nerede olursanız olun, elinizin altındaki tüm cihazlardan ulaşabileceğiniz Riskli Dergi, dinamik içeriği ve ilgi farklı tasarımlarıyla okuyucusuna yenilikçi bir okuma keyfi vadediyor.

Riskli Dergi’nin tüm sayılarına https://risklidergi.com/  adresinden ulaşabilir, ayrıca yeni sayılarımızı Turkcell Dergilik üzerinden de inceleyebilirsiniz. Pek çok güncel konuyu irdelediğimiz ve merak ettiğiniz pek çok konuda içerikler bulabileceğiniz Riskli Dergi sosyal medyalarını da takip etmeyi unutmayın!

Instagram:

Profil ismi: risklidergi

Twitter:

Profil ismi: @RiskliDergi

Linkedin

Profil ismi: riskli-dergi

Turkinsurance Dergisi

Türkiye Sigorta Birliği sponsorluğunda, İngilizce olarak yayınlanan Turkinsurance Dergisi; Türkiye’de yaşanan sektörel gelişmeleri ve global sigortacılık içerisinde Türk sigorta sektörünün yeri ile ilgili haberleri, analizleri, araştırma ve görüşleri Türk sigorta sektörünü takip eden yabancı sigorta kuruluşları yöneticilerine ve Türkiye’de yaşayan yabancı yöneticilere iletmek amacıyla hazırlanıyor. 2016 yılından itibaren sadece dijital platformlar üzerinden yayınlanan Turkinsurance Dergisi, zengin içeriği ile yerli ve yabancı sektör oyuncularının dikkatini çekiyor ve piyasalar hakkında bilgi almalarına fayda sağlıyor.

Turkinsurance Electronic Newspaper

Türkiye Sigorta Birliği sponsorluğunda, Türkiye’de faaliyet gösteren tüm şirketlerin yerli ve yabancı çalışanlarına İngilizce olarak elektronik posta yöntemiyle iletilen Turkinsurance Mailing; belirli periyodlarla Türk sigorta sektöründeki gelişmeleri, yeni haberleri, şirketlerde yaşanan son haberleri, röportajları ve güncel analizleri okuyucularına sunuyor. Mail ortamında sektör oyuncularının rahatlıkla erişebildiği Turkinsurance Mailing, okuyucularına İngilizce olarak güncel haberlere ulaşma imkanı sağlıyor.

BEST Elektronik Gazete

BEST Elektronik Gazete, acenteler, sigorta ve emeklilik şirketlerinin yöneticileri ve bölüm müdürleri, aracılar, servis sağlayıcılar, brokerlar ve eksperler olmak üzere 18.000 kişiye ulaşan bir yayındır. Sektörün tüm bileşenlerini ortak bir platformda buluşturan BEST Elektronik Gazete ile en hızlı ve en güncel haberler haftalık olarak abonelerin mail adreslerine iletilmekte ve izlenirlik raporları Best Yayıncılık tarafından düzenli olarak takip edilmektedir.