Image

Riskli Dergi

2004 yılının Şubat ayında faaliyetlerine başlayan BEST YAYINCILIK, uzun yıllardır Best, Best Acente, Banka&Sigorta, Turkinsurance dergileri, dijital yayınları ve sosyal medya platformları ile sigorta ve özel emeklilik sektörünün gelişimine katkıda bulunuyor. Best Yayıncılık, son olarak sektörde bir ilke imza atarak son kullanıcıyı hedef alan yeni dijital yayını "Riskli Dergi'yi" hayata geçirdi. 

BEST Yayıncılık çatısı altında bulunan, hedef kitlesi son kullanıcılar olan ve dijital olarak okuyucuyla buluşan Riskli Dergi, önemli bir eksiği tamamlıyor; Hayatın içerisinde bulunan insanların yaşamını tehdit eden RİSKLER ve bu risklere karşı alınabilecek ÖNLEMLER konusunda tüketicinin rehberi olmak. 

Riskli Dergi, klasik dergi okuma eylemine de yeni bir anlayış getiriyor. Her nerede olursanız olun, elinizin altındaki tüm cihazlardan ulaşabileceğiniz Riskli Dergi, dinamik içeriği ve ilgi farklı tasarımlarıyla okuyucusuna yenilikçi bir okuma keyfi vadediyor.

Riskli Dergi’nin tüm sayılarına https://risklidergi.com/  adresinden ulaşabilir, ayrıca yeni sayılarımızı Turkcell Dergilik üzerinden de inceleyebilirsiniz. Pek çok güncel konuyu irdelediğimiz ve merak ettiğiniz pek çok konuda içerikler bulabileceğiniz Riskli Dergi sosyal medyalarını da takip etmeyi unutmayın!

Instagram:

Profil ismi: risklidergi

Twitter:

Profil ismi: @RiskliDergi

Linkedin

Profil ismi: riskli-dergi