Doğa Sigorta Akdeniz Bölgesi Acenteleriyle Buluştu
Doğa Sigorta Akdeniz Bölgesi Acenteleriyle Buluştu

Doğa Sigorta Akdeniz Bölgesi Acenteleriyle Buluştu

Doğa Sigorta’nın yöneticileri, Akdeniz Bölge Acenteleri ile 5 Haziran Çarşamba günü, Akra Hotel’ de gerçekleştirilen kokteylde bir araya geldi. Kokteyle; Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, Satış ve Bölgeler Genel Müdür Yardımcısı Adnan Sığın, Acenteler ve Bankasürans Müdürü Tolga Arslan, Akdeniz Bölge Müdürü Sibel Yılmaz, Kurumsal İletişim Müdürü Seda Güler ve bölge yöneticileri katıldı.

Organizasyonda bir konuşma yapan Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar, ‘Düzenlediğimiz organizasyon ve seyahatler eşliğinde acentelerimiz ile bir araya gelerek, iş birliğimizi kuvvetlendirmekten ve beraber zaman geçirme fırsatı bulmaktan mutluluk duyuyoruz.  Kuruluşumuzdan bu yana acentelerimiz ile büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen bir şirket olarak başarılı işleriniz ile kurumumuza kattığınız güç için teşekkür ederiz.   Bölgeye olan inancımızla, Akdeniz Bölge Müdürlüğümüzün büyüyen bir ivmeyle ilerlemesinde kurum olarak özel gayret sarfetmekteyiz. ‘’ şeklinde duygu ve düşüncelerini dile getirdi.

Sektörel değerlendirmelerinde yapıldığı kokteylden acenteler, Doğa Sigorta Genel Müdürlük yöneticilerini Antalya’da görmekten büyük mutluluk duyduklarını aktardılar.