Unico Sigorta Kayseri'deki Yeni Ofisiyle Hizmet Kalitesini Artırıyor
Unico Sigorta Kayseri'deki Yeni Ofisiyle Hizmet Kalitesini Artırıyor

Unico Sigorta Kayseri'deki Yeni Ofisiyle Hizmet Kalitesini Artırıyor

Unico Sigorta, 3 Temmuz 2024 tarihinde acenteleriyle bir araya gelerek Kayseri’deki yeni ofisi için bir açılış töreni düzenledi.

Yenilikçi sigortacılık ürün ve hizmetleri sunarak sürdürülebilir büyümeye hizmet eden Unico Sigorta, büyüyen acente ağı ve artan hizmet taleplerine yanıt vermek amacıyla Kayseri Bölge Müdürlüğü yeni ofisinin açılışını gerçekleştirdi. Mevcut ofisinden daha geniş ve modern bir alana taşınan Unico Sigorta’nın açılış törenine genel merkez yöneticileri, satış ekipleri ve çok sayıda bölge acentesi katılım gösterdi.

Genel müdür ve üst düzey yöneticilerin de katılımıyla gerçekleştirilen ofis açılışının ardından Radisson Blu Hotel'de gerçekleşen toplantıyla geleceğe dair stratejik adımlar değerlendirildi ve birebir özel görüşmeler gerçekleştirilerek iş ortaklarının taleplerini yakından dinleme fırsatı elde edildi.

Açılış töreninde konuşan Unico Sigorta Satış Direktörü Barış Tabakoğlu, yeni bölge ofisinin açılışından duyduğu memnuniyeti belirterek şu açıklamalarda bulundu: “Unico Sigorta olarak tam 36 yıldır sigorta sektöründe değer yaratıyoruz. Kayseri'deki yeni ofisimiz de bu bölgedeki hizmet kalitemizi artırmak ve operasyonlarımızı daha etkin bir şekilde yürütmek için oldukça önemli bir adım. Bölgedeki acentelerimizle daha yakın iş birlikleri kurmayı ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Bu yeni ofisimizle birlikte, Kayseri ve çevre illerdeki varlığımızı daha da güçlendireceğimize inanıyoruz.”