Sigortaladım.com yenilenen yüzüyle yayına geçti
Sigortaladım.com yenilenen yüzüyle yayına geçti

Sigortaladım.com yenilenen yüzüyle yayına geçti

SİGORTALADIM.COM, başta trafik, kasko ve sağlık sigortası olmak üzere birçok sigortacılık ürününü online ve çağrı merkezi üzerinden sunan bir dijital sigorta satın alma platformu olarak yeni yüzü ve mükemmel müşteri deneyimi anlayışıyla hizmet vermeye başladı.

Müşteri deneyimini odağına alan Sigortaladım.com, tüketiciye güvenli ve pratik karşılaştırma ve satın alma yolu sunan, son teknolojiye uygun, kullanıcı dostu yeni web sitesi ve çağrı merkezi kanalları ile yeni yayın hayatına geçti.

Sigortaladım.com web sitesi için, modern tasarım anlayışına uygun, müşteri deneyimini iyileştiren, kullanıcı dostu bir ara yüz geliştirildi.

Sigortaladım.com, tüketicinin kendisi için ihtiyacına en uygun teklifi kolaylıkla bulmasını sağlıyor. Tüm sigorta firmalarının tekliflerini tamamen şeffaf, tarafsız ve karşılaştırmalı olarak tüketiciye ulaştıran sigortaladım.com, aynı zamanda tüketicilerin sigortayla ilgili merak ettiği tüm konularda doğru bilgiye ulaşabilecekleri bir bilgi kaynağı olma misyonu üstleniyor.

Sigortaladım.com Pazarlama Direktörü İzzet Özveren konuyla ilgili “Sigortaladım.com, güvenilir bir sigorta platformu olarak online ve çağrı merkezi kanallarımız üzerinden, yeni yüzüyle hizmet sunmaya başladı. Web sitemizi, kullanıcı dostu, bilgiye en hızlı ve kolay biçimde ulaşılan, en son trendlere ve yeni teknolojiye uygun olacak şekilde güncelledik ve bugün itibariyle yayına geçtik. Sigortaladım.com, bu alandaki önemli bir ihtiyaca cevap vermek için tasarlandı. Sigorta sektöründe doğru bilginin kaynağı olması vizyonuyla yenilediğimiz platformumuzda, temel amacımız yalnızca karşılaştırmalı olarak teklif sunmak değil. Aynı zamanda tüketiciye ‘Sigortana İyi Bak’ diyoruz. Sigorta alacakların bu alanda bilgilenmesini, ihtiyacına en uygun doğru ürünü almasını, tarafsız ve şeffaf bilgiler ışığında doğru tercih yapmasını sağlamayı hedefliyoruz” dedi.