Untitled Document

''Yeni nesilin pozitif enerjisini sigortalılarımızla paylaşıyoruz''

Yurtaçan Sigorta Genel Müdürü Mert Yurtaçan:

Açıkçası belki klasik kelimeleri kullanıyor olacağız ama sigortalıya dokunmak… Müşteri kelimesini çok sevmiyorum, sigortalıya dokunmak en önemli unsur. Sigortalının sorun yaşadığı konuyu en doğru ve onu en az yoracak şekilde çözebilmek önceliğimiz.

Yaptığınız ürün, bir insanın hayatında yaşayabileceği sorunu giderebilmek amacında oluyor. Yani siz bir sorun yaşayacaksınız ve yaşadığınız sorun nasıl ortadan düzgün bir şekilde kaldırılır ve kişinin hayatı nasıl eskisi gibi devam eder? Sigortacılık bu temelde ilerleyen bir form olduğu için biz bu formun varlığından hiç kopmadan hareket ediyoruz. Sigortalıya, ona ne kadar yanında olduğumuzu hissettirmek gerekiyor. Çünkü öyle olduğu zaman çalışan, sigortalı ya da iş kavramının dışında esasında bir destekçi, bir partner ya da bir yardımcı olabiliyorsunuz. Biz odağımızı buradan asla çekmiyoruz.

...

Devamı için Tıklayınız

''Online Sigortacılık Altyapıları Mutlaka Gelişmeli''

ÖzserNEO Sigorta ve Reasürans Brokerliği Genel Müdürü Ramazan Ülger; “Tüketicinin sigorta poliçesi araştırması yaparken aklına gelen web sitelerinden veya markalardan biri olmak Dijipol’ün en büyük hedefi”
 
Özser Neo Sigorta ve Reasürans Brokerliği hakkında konuşarak başlamak isteriz. Son 1 senede nasıl bir büyüme kaydettiğinizi aktarır mısınız?
Özser neo olarak hangi alanlara daha fazla yöneldiğinizi öğrenebilir miyiz?
Portföyünüzde öne çıkan başlıklar neler?
Hibrit sigortacılığın geleceğini nerede görüyorsunuz? Bu alanın gelişme hızı nasıl seyredecek sizce?
Dijipol’ü hayata geçirmeye nasıl karar verdiniz?
Şu an Dijipol.com üzerinden kaç sigorta ürünü ile ve nasıl bir ağ ile çalışıyorsunuz?
Müşteriler neden dijipol.com’u tercih etmeli? Rakiplerinizden ayrıştığınız noktalar neler?
Nasıl bir müşteri portföyünüz var, buradaki gücünüzden bahseder misiniz?
Dijipol.com’un sene sonu hedefi ne olacak?
Hibrit sigortacılık alanındaki gelecek hedefleriniz neler, kendinizi hangi alanlarda geliştirerek büyütme hedefleriniz var?
...

Devamı için Tıklayınız

ÖZEL RÖPORTAJ: KVKK alanında acenteler için önemli eğitimler hazırlıyoruz

TOBB SAİK Başkanı Levent Korkut; “BES ve hayat satışında acente gücünün artması için bu alanlarda acente lehine yeni düzenlemeler şart”

Röportaj: KÜBRA KANUN

...

Devamı için Tıklayınız

Zorlu dönemleri etkili bir risk yönetim süreci ile geride bırakacağız

Doğa Sigorta Genel Müdürü Coşkun Gölpınar; “Acentelerimiz  dijital gelişmelere hızlıca ayak uydurdular. Kendileri online süreçlere oldukça hakim olduklarını bu süreçte kanıtladılar”

...

Devamı için Tıklayınız

Dünyada bir ilk; Tiyatronet sanatı sahneden dijitale taşıyor

IUC Group CEO’su ve Tiyatronet Kurucusu Menekşe Uçaroğlu; “Tiyatronet girişimi ile hem oyunculara hem de ülkemizdeki sanat algısına değer katacağız”  

...

Devamı için Tıklayınız