Untitled Document

Quick Sigorta altı yaşında!

12 Mayıs 2017 yılında ilk poliçesini düzenleyen Quick Sigorta bugün tam altı yaşında! Faaliyetlerine başladığı ilk günden bu yana ezber bozan çalışmalarıyla öne çıkan Quick Sigorta, altıncı yaşını da “değişim, dönüşüm, etkileşim” rüzgarıyla kutluyor.

81 ilde 4 bin 200 acentesinin yanı sıra 102 Quick Finans satış ağı, 575 anlaşmalı hastane, 223 eksper, 80 avukat ve 2 bin 407 anlaşmalı servisten oluşan network’üyle sektörün sürekli büyüyen yüzü Quick Sigorta, geçtiğimiz yıl Quick Finans ve QPay girişimleriyle finans alanında adından sıkça söz ettireceğinin sinyallerini vermişti. İştiraki olduğu Maher Holding’in 2023’ü “değişim, dönüşüm, etkileşim” yılı ilan etmesi ve finansal market vizyonuyla sigorta ve finans sektöründe yarattığı iklim ve yatırımlarıyla Quick Sigorta altıncı yaşına dolu dolu bir giriş yaptı. Öte yandan Fatura Koruma Sigortası, Eğitim Koruma Sigortası, Kira Koruma Sigortası, Poliçe Prim Kredisi gibi özelleştirilmiş ürünlerle de hizmet yelpazesini genişletmeye devam ediyor.

“Quick Sigorta bundan sonra da sektöre liderlik edecek”

Maher Holding Sigorta Grubu Başkanı Ahmet Yaşar, Quick Sigorta’nın altıncı yaşında da kurulduğu ilk günkü heyecanına sahip olduğunu ve cesur adımlar attığını şu sözlerle ifade etti: “Küçük bir ekiple başladığımız yolculuk, bugün yüzlerce çalışan, binlerce iş ortağıyla devam ediyor. Emin adımlarla, tüm hedeflerimizi harfiyen gerçekleştirerek ve sınırlarımızı zorlayan bir cesaret örneğiyle geride altı yıl bıraktık. Maher Holding Sigorta Grubu olarak hayallerimiz çok büyük. Bu hayallere ulaşırken amiral gemimiz ise Quick Sigorta oldu bugüne kadar. Quick Sigorta’nın gerek geleceğin teknolojilerine yaptığı yatırımlar gerekse spora ve sanata destek vererek yaratıcılıktan beslendiği tüm kanallar sayesinde, bundan sonra da sektöre liderlik edeceği atılımları olacak. 6 yıl boyunca bize inanan, güvenen, bizimle birlikte olan, sevgi duyan, yüreklendiren tüm meslektaşlarımıza, aracılarımıza, eksperlerimize, iş ortaklarımıza, yöneticilerimize ve çalışanlarımıza binlerce kez teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

“Quick Sigorta sadece bir sigorta şirketi değil!”

Quick Sigorta’nın bir sigorta şirketinden fazlası olduğunu belirten Quick Sigorta Genel Müdürü Eyüp Özsoy ise “Şirketimizin vizyonu sigorta ve finans sektörünü bir araya getiren, bunu yaparken dijitalleşmenin tüm nimetlerinden faydalanarak yepyeni satın alma davranışları geliştiren bir bakış açısına sahip. Quick Sigorta da kurulduğu günden beri yüksek enerjisi ve koşullara hemen ayak uydurabilen yaratıcılığı ile sektörün dikkat çeken isimlerinden biri oldu hep. Bu da bize başarıyı getiriyor. Öyle ki 2022’deki ve hâlâ devam eden ekonomik dalgalanmalara rağmen sektörde özkaynak büyüklüğünde 7’nci sıraya gelmiş durumdayız. Bilanço karlılığı anlamındaysa sektörde 2’nci sıraya geldik. Pazar payımız 3.3’e ulaştı. Koşullar ne olursa olsun durmadığımız gibi geliştirmelerimize devam ediyoruz. Yeni iştiraklerimiz, yatırımlarımız ve ürünlerimizle yeni yaşımızda da büyümeye devam edeceğiz.

...

Devamı için Tıklayınız

Maher Holding Tüm Çalışanlarıyla “Yeniliğe Doğru” Toplandı

“Değişim, Dönüşüm, Etkileşim”

2023’ü “değişim, dönüşüm, etkileşim” yılı olarak belirleyen Maher Holding, Conrad İstanbul Bosphorus’ta düzenlediği toplantıda tüm çalışanlarıyla bir araya geldi. Maher Holding CEO’su Levent ULUÇEÇEN’in Mevlana’dan aktardığı “Şimdi yeni şeyler söylemek lazım” dizeleriyle açılışı yapılan toplantıda Grubun 2015’ten bu yana gösterdiği gelişim çalışanlarla paylaşılırken bundan sonra izleyeceği değişim hep birlikte değerlendirildi.

Maher Holding ve iştirakleri Quick Sigorta, Corpus Sigorta, Quick Finans, Qpay, MHR GYO, Valde Bilişim ve Qtower’ın 300 ü aşan çalışanlarının bir araya geldiği toplantıyı Mevlana’nın “Yeniliğe Doğru” şiiriyle açan CEO Levent ULUÇEÇEN “Şimdi yeni şeyler söylemek lazım” dizesini öne çıkardı.

 

...

Devamı için Tıklayınız

Monopoli ile ''Değer Katanlar Platformu'' Etkinliklerine Devam Ediyor

22 yıllık birikimi ile sektörünün öncü şirketi Monopoli Sigorta’nın, geçtiğimiz yıl Türkiye’de risk yönetim danışmanlığının geleceğinin tasarlanacağı yeni bir inisiyatif; bir topluluk projesi olarak kurduğu "Monopoli ile Değer Katanlar Platformu" etkinliklerine devam ediyor. Monopoli & Bahçeşehir Üniversitesi iş birliğinde hayata geçen, platformun ilk projesi; “Sigorta Sektöründe Risk Yönetim Danışmanlığı” eğitim programının da açıklandığı Monopoli’nin kurucu ortakları Erol Esentürk ve İzzet Bonofiyel’in ev sahipliğinde, Bahçeşehir Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr.Tunç Bozbura, HDI Sigorta CEO’su Ceyhan Hancıoğlu, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken ve Colony Istanbul Kurucu CEO’su Ali Erhan Tamer'in katılımı ile gerçekleşen toplantıda ‘’Yeni Dünya Düzeninde Riskleri Doğru Yönetmenin Önemi’’ ile “2022-2023 Sigorta Sektörü Lokal& Global Değerlendirmesi” yapıldı.

...

Devamı için Tıklayınız

Agito CEO'su Mutlu Uğursal'ın Sigorta Haftası Mesajı

"Sigorta, sürdürülebilir bir gelecek ve bilinçli bir toplum için kıymet bilmektir."

...

Devamı için Tıklayınız

Siz İçinizden Geldiği Gibi Yaşayın, Aksigorta Yanınızda

Geliştirdiği ürün ve hizmetlerle müşterilerinin tüm ihtiyaçlarında yanında olmaya devam eden Aksigorta’nın yeni reklam filmi dijital platformlarda yerini aldı.

Müşterilerine yalnızca hastalık anında değil hayatlarının her anında sağlık ürünleri ile güvence altına alan Aksigorta, onlara ‘içlerinden geldiği gibi yaşamalarını’ hatırlattığı yeni reklam filmini dijital platformlarda yayına aldı.  Tribal Worldwide İstanbul imzalı reklam filminde kız arkadaşının uçan fularını yakalamak için korkusuzca duvarlara tırmanan, çatıdan çatıya atlayan ve kulenin en tepesine çıkan gencin aksiyon dolu anları gösteriliyor. Filmin sonunda ise genci ufak bir sürpriz bekliyor.

Sigorta sektörü için oldukça çarpıcı olan reklam filmi izleyenleri içlerinden geldiği gibi yaşamaya teşvik ederek Aksigorta’nın irili ufaklı her türlü sorunda müşterilerinin yanında olduğunu vurguluyor. 

Reklam filminin filmin yönetmen koltuğunda Arif Gökdeniz Uslu otururken prodüksiyonunu Organic Film üstlendi.

 

...

Devamı için Tıklayınız