Untitled Document

Quick Sigorta 2,472 milyar TL bilanço büyüklüğü ile ilk 10 içinde

Quick Sigorta, 2020 yılını 514,3 Milyon TL özkaynak büyüklüğü ve 2,472 Milyar TL bilanço büyüklüğü ile kapattı. Faaliyete başladığı 2017 yılından bu yana geçen dört yılda yaratılan tüm değerlerin şirkette tutulması ve temettü dağıtılmaması sonuçlarını göstermeye başladı ve Quick Sigorta bilanço büyüklüğü bakımından hayat-dışı sigorta şirketleri içinde ilk 10 büyük şirket arasında yer almayı başardı.

 

...

Devamı için Tıklayınız

Quick Sigorta ve TSEV'den Özel Eğitim Sınıfı!

TSEV ‘in “Satışçılar için A’dan Z’ye Sigorta Eğitimi” programı Quick Sigorta acente ve çalışanları için yeniden dizayn edilerek, Sigortaya Giriş, Satışçılar için Hukuk, Satış Yaklaşımları, Oto Sigortaları, Yangın Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Sağlık Sigortaları Sorumluluk Sigortaları ve Ferdi Kaza Sigortalarından oluşan başlıkların yanı sıra Quick Sigorta’nın katkılarıyla bu sınıf için özel olarak tasarlanan Finansal Sigortalar, Agent Değil Acente, Qport Kullanımı ve Web Sayfa Oluşturma ile Sosyal Medya derslerinden oluşan özel eğitim programı üç ay sürecek. Bu programla birlikte ilk kez TSEV bünyesinde, özel bir Quick Sigorta sınıfı açılmış oldu. 30 Mart 2021 itibariyle açılışı yapılan program, 29 Haziran 2021 tarihine kadar, alanında uzman eğitimcilerden Faruk Ömrüuzak, Av. Nuray Dinçment, Mehmet Muratoğlu, Ali Börü, Dr. Kaspar Zakaryan , İbrahim Dörter , Zafer Şenler , Kaptan Murat Işıklı , Mahmut Saraçoğlu ‘nun vereceği derslerin yanı sıra Pınar Güzey, Yasemin Ezenerden, Emre Tuncer ve Azak Yaşarkurt’un katılımlarıyla, online olarak devam edecek.

...

Devamı için Tıklayınız

QUICK SİGORTA ve TSEV'den bir ilk!

Quick Sigorta ve Türk Sigorta Enstitüsü Vakfı (TSEV) bir ilki gerçekleştirerek, Quick Sigorta’nın Türkiye genelinden seçilmiş 54 Acentesi ve 13 şirket çalışanı için oluşturulmuş özel bir sınıf açtı.

...

Devamı için Tıklayınız

Quick Routes yeniden yollarda!

Gezgin ve motor aşığı Özgür ve Dilek Candar, Quick Routes’un yeni etapları için hazırlıklarını tamamladı. Daha önce sekiz zorlu etabı tamamlayan çift, şimdi yeni rota için 17 Ağustos Pazartesi yeniden yollara düştü. Yine Quick Sigorta’nın merkez binasının önünden başlayan 9’uncu etap, Ege ve Akdeniz kıyılarını ve Kıbrıs’ı da dahil eden 10, 11 ve 12’nci etaplar sonrasında Bursa’da son bulacak.

...

Devamı için Tıklayınız

AXA Sigorta, Aktif Yaşam Derneği ve WWF-Türkiye’den Ortak Proje: Dünya için Hareket Et

‘Dünya Dostu Sigortacılık’ yaklaşımıyla iklim değişikliğiyle mücadeleye destek veren AXA Sigorta, konuyu insan sağlığı ve hareket ekseninde ele aldığı ‘Dünya için Hareket Et’ isimli yeni projesini duyurdu. Aktif Yaşam Derneği ve WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) iş birliğiyle hayata geçirilen projede daha hareketli bir yaşam tarzının insan sağlığı için yarattığı değeri, küresel ısınma ve iklim krizi açısından dünyanın bağışıklığı için de yaratılabileceğine dikkat çekiliyor.

...

Devamı için Tıklayınız